Teenused

Käsipuud ja trepi piirded

Treppide üheks laitmatuks osaks on ka käsipuud, mis on ühe kvaliteetse trepi puhul väga praktiliseks ning kauniks elemendiks. Kinksel Puit valmistab käsipuid ning piirdeid ka keerdtreppidele, niinimetatud „voolitud“ kujul.

Käsipuid ning trepi piirdeid valmistame alati täispuidust kõikvõimalike profiilidena. Materjalide osas on võimalus valida väga mitme puiduliigi vahel, millest populaarsemad on näiteks mänd, tamm, saar, kask, pöök, vaher ja kirss.

Lisaks eelnimetatud puiduliikidele, mida tavapäraselt enim kasutatakse, pakume käsipuude ja trepi piirete valmistamiseks ka eksootilisemad puiduliike, nagu näiteks wenge, merbau, teak, zebrano, mahagon jne.

Tehtud tööd

Kinksel Puidu valmistatud käsipuid ja piirdeid võid olla näinud näiteks Hiltoni hotellis Tallinnas, Tartu Ülikooli Kliinikumis, Kristiine Keskuses Tallinnas ning Forum kaubanduskeskuses Helsingis.

Trepid

Kõik puidust trepid valmistame täispuidust või spoonitud variandina. Materjali, millest soovid, et trepi valmistaksime, saad valida ise – meie puiduvalikust leiad üles pea kõik materjalid, millest treppi on võimalik valmistada. Otseloomulikult aitame Sind alati materjali valikul ning nõustame igal sammul.

Samuti valmistame puitastmeid metallkonstruktsioonile.

Oleme valmistanud üle mitmesaja trepi, enamus eraklientidele, ning meie valmistatud treppe leiad ka mitmest tuntud kohast, mida oled kindlasti varasemalt külastanud.

Tehtud tööd

Tuntumad Kinksel Puidu poolt valmistatud ühiskondlikud trepid on Mustamäe Keskuse Apollo kinos, Baltika Kvartalis, Tartu Ülikooli Kliinikumis ning ka Hollandi saatkonnas Kiievis.

Puidust mööbel

Puidust mööblit valmistame alates üksikust detailist kuni sisustuse täislahenduseni tellimise alusel tellija jooniste või meie poolt joonestatud ja tellija kinnitatud jooniste järgi. Vajadusel teeme kohapeal vajalikud mõõtmised ja pakume ka mööbli transporti ning paigaldust.

Valmistame nii täispuitmööblit kui ka mööblit spooni või plastikuga kaetud kilbist, mille juures on alati olemas ka värvimise võimalus.

Oleme juba üle 30 aasta valmistanud puidust mööblit nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, tagades iga lahenduse puhul, olgu selleks nii täispuitmööbel või plaatmööbel, täieliku kvaliteedi ning unikaalsuse.

Tehtud tööd

Mõningad Kinksel Puidu poolt tehtud tööd on näiteks Pihlaka kohvikus Viljandis ning KariaMarket kaupluses Tallinnas, kus valmistasime nii täispuitmööblit kui ka plaatmööblit.

Puidust uksed

Puidust siseuksi valmistame erinevaid tüüpe: tavahingedega ja peithingedega puituksed ning lükand-  ja voldikuksed.

Valmistame siseuksi nii täispuidust kui ka spooniga, kasutades kvaliteetset materjali, mille saad ise välja valida – materjalide valik on väga lai.

Puidust uksed valmistame vastavalt kliendi kujunduse ja mõõtude järgi. Viimistlemiseks kasutame peitse, lakke, värve ja õlisid, mis on heaks kiidetud Tervisekaitseinspektsiooni poolt.

Tehtud tööd

Üks väga hinnatud töödest, mida Kinksel Puit on teinud, on näiteks Ruhnu kiriku välisuks.

Muud teenused

Lisaks puidust treppide, käsipuude ja trepi piirete, täispuitmööbli ja puidust uste valmistamisele, pakume järgnevaid teenuseid nii meie kui ka kliendi materjalist:

  • Spoonimistööd
  • Lõikamistööd
  • Viimistlustööd värvikambris (peitsimine, lakkimine, värvimine, õlitamine).
  • Transportteenus pakibussiga